Front Office Manager

  •   Front Office Manager

13-08-2020

Описание и изисквания

Изисквания

- Висше образование – в сферата на Туризма се счита за предимство;
- Опит на позицията – 2 години;
- Владеене на Английски и Немски език на работно ниво;
- Изключително добре развити умения за общуване и работа с хора.
- Умения за бързо решаване на проблеми.
- Умения за самостоятелна работа и работа в екип.
- Самостоятелна организация на труда;
- Предишен опит с хотелиерска програма Clock Evolution.

Отговорности

- Изготвя графици и определя служители за смяна;
- Всекидневна проверка за отчети от различните звена, касова наличност, служебни пари, инвентар, отчетност по хотелската система;
- При настаняване на големи групи- присъства на рецепция и спомага за правилната работа по време на настаняването;
- Отговаря за работата на подчинения му персонал, провежда оперативни съвещания, свързани с технологията на обслужването и организацията на работа;
- Оказва съдействие на гостите на хотела като им предоставя необходимата информация и приема заявките им.

Месторабота

Поморие / Бургаска

Заплата

Отлично възнаграждение