F&B мениджър

  •   F&B мениджър

04-03-2020

Описание и изисквания

Изисквания

- Висше образование;
- 2 сезона практически опит на подобна позиция;
- Отлично владеене на Руски и Английски език;
- Организаторски способности и умение за работа в екип;
- Добра компютърна грамотност;

Отговорности

- Цялостно ръководство и организация на всички дейности в ресторанта.
- Организира и контролира работното време на персонала, изготвя графиците за работа и почивка;
- Контролира заявките за доставка на продукти и напитки както и тяхното правилно съхранение;
- Откликва на всички искания от страна на клиентите своевременно и ефективно;
- Участва в подбора и обучението на персонала в поверения му отдел;
- Участва в периодични инвентаризации на наличните продукти и напитки;
- Всички задължения, произтичащи от Кодекса на труда, Закона за здравословни и безопасни условия на труд и Правилника за вътрешен трудов ред.

Месторабота

Созопол / Бургаска

Заплата

1500 лева нето старт