АДМИНИСТРАТОРИ/КИ ЗА ПАМПОРОВО

  •   АДМИНИСТРАТОРИ/КИ ЗА ПАМПОРОВО

05-12-2019

Описание и изисквания

Изисквания

- Предишен опит на позиция " Администратор " в хотел;
- Езикова квалификация: отлично владеене на Английски език
- Усмихнати,комуникативни и приветливи личности;
- Приятна визия;
- Образование в областта на туризма ще се счита за сериозно предимство;
- Опит с Clock Evolution;

Отговорности

- Посреща и настанява гостите на хотела в съответствие с фирмените стандарти;
- Води необходимата документация, начислява услуги, приключва хотелски сметки и др.
- Предоставя информация за цени и услуги в хотел ;

-Осигурено настаняване в хотела в отлично оборудвана хотелска стая;
- Осигурено изхранване
- Работно време - 12 часа; дневна/нощна/2 почивки;

- РЗ - 800 лева нето + бонуси.

Месторабота

Смолян / Смолян

Заплата

800-1000