ШОФЬОРИ САМОЛЕТООБСЛУЖВАЩА ТЕХНИКА ЗА ЛЕТИЩЕ БУРГАС

  •   ШОФЬОРИ САМОЛЕТООБСЛУЖВАЩА ТЕХНИКА ЗА ЛЕТИЩЕ БУРГАС

21-03-2018

Описание и изисквания

Изисквания

-Средно образование
-Свидетелство за правоуправление на МПС/категория "С"и "Д".
-Удостоверение за правоспособност за работа с мотокар и електрокар /предимство/;

Отговорности

-Товари, разтоварва и сортира багажи, карго пратки и др. на/от въздухоплавателно средство (ВС) и в сортировъчно хале.
-Управлява самолетообслужваща техника (СОТ) при обслужване на ВС: Електрокар, Влекач, Самоходна багажна лента, Микробус.
-По време на обслужването на ВС спазва инструкциите по разпределението на товара, дадени от Координатор Наземно Обслужване, отдел РАЛК.
-Запознава се с разписанието за движението на самолетите и с разпределението на работата от ръководителя на производствената група по време на дежурството.
-Получава и попълва документи, свързани с работата на МПС и самолетообслужваща техника (СОТ), както и документи, свързани с оперативната работа.

Бургас / Бургаска

Заплата

800-900 лева нето