ХИГИЕНИСТ/КА В ПРОИЗВОДСТВО ЗА ГРАД ПЛОВИДВ

  •   ХИГИЕНИСТ/КА В ПРОИЗВОДСТВО ЗА ГРАД ПЛОВИДВ

14-09-2021

Описание и изисквания

Изисквания

Фирма-производител на сладкарски изделия търси Хигиенист/ка .

Осигурен транспорт от град Пловдив ;

Служебният транспорт за град Пловдив минава през главни спирки :
Площад Шахбазян
Водна палата
Панаира
Брезовско шосе

Отговорности

Работа в голяма и утвърдена компания;
ОСИГУРЕН СЛУЖЕБЕН ТРАНСПОРТ!!!!;
Нормирано работно време на смени от Понеделник до Петък : от 07,00 до 16,00 и от 16,00 до 24,00 часа;
РЗ-от 4,50 нето лева / час ;Средна РЗ - 800 лева;
Допълнително заплащане при изработени допълнителни часове;
Допълнителни ежемесечно бонуси ;
Осигурени храна и напитки по време на работа ;

Месторабота

Пловдив / Бургаска

Заплата

850