Търговски представител

  •   Търговски представител

07-10-2020

Описание и изисквания

Изисквания

- Предишен опит в директните продажби като "Търговски Представител";
- Изключително комуникативна, динамична и амбициозна личност;
- Много добър представителен външен вид;
- Владеене на английски език на работно ниво;
- Притежание на шофьорска книжка кат. B - активен шофьор;
- Притежание на Висше Образование;
- Кандидатите с опит в търговията с козметика, хранителни добавки и продукти ще бъдат разглеждани с предимство;

Отговорности

- Промотиране и продажба на фирмените продуктите в аптеки, дрогерии и магазини за здравословни храни;
- Търсене и намиране на нови клиенти с цел разширяване на търговската мрежа;
- Договаряне на цени и условия с клиенти;

Месторабота

Плевен /

Заплата

1200 лева нето