Технически сътрудник

  •   Технически сътрудник

11-11-2020

Описание и изисквания

Изисквания

-Опит като технически или офис сътрудник - задължително условие;
-Притежание на висше образование;
-Отлично владеене на английски език;
-Опит в работата с документация: изготвяне на документи, договори, справки, както и тяхното архивиране и съхранение;
-Отлична компютърна грамотност - MS Office пакет (Excell); Wordpress;
-Отлични организационни умения;
-Изключително подредена личност;
-Предишен опит в строителна фирма е огромно предимство.

Отговорности

-Приемане на входящи и изходящи обаждания;
-Водене на фирмена кореспонденция;
-Съставяне на официални документи;
-Съставяне на различни екселски таблици по предварително зададени критерии и водене на различни изчисления по тях;
-Поддържане на фирмения сайт на компанията и Фейсбук страницата;
-Организиране на срещи;
-Изготвяне на ежедневен отчет до Управителя на фирмата.

Бургас / Бургаска

Заплата

800 лева нето старт