СЪТРУДНИК ПОДБОР НА ПЕРСОНАЛ

  •   СЪТРУДНИК ПОДБОР НА ПЕРСОНАЛ

08-10-2018

Описание и изисквания

Изисквания

Предишен опит на позиция "Офис Сътрудник";
Притежание на Висше Образование;
Много добро писмено и говоримо владеене на английски език;
Отлична компютърна грамотност и работа с офис техника;
Отлична комуникация и дикция;
Притежание на опит в социалната сфера е предимство;
Умение за работа с клиенти в динамична работна среда

Отговорности

Активно провеждане на срещи с търсещи работа лица и работодатели;
Публикуване на обяви ;
Качване на информация във фирменият сайт и във facebook страницата на компанията;
Архивиране на различни документи и поддържане на база данни;
Извършване на подбор на персонал по предварително зададени критерии и изисквания;
Провеждане на предварителни интервюта с търсещите работа лица и организиране на срещи с работодателите;
Издаване на фактури;
Водене на входяща и изходяща фирмена кореспонденция;
Приемане на входящи и изходящи обаждания;
Изготвяне на ежедневен отчет;

Бургас / Бургаска

Заплата

над 800 нето