СЪТРУДНИК ЕЛЕКТРОННА ТЪРГОВИЯ

  •   СЪТРУДНИК ЕЛЕКТРОННА ТЪРГОВИЯ

03-10-2018

Описание и изисквания

Изисквания

- Отлично писмено и говоримо владеене на Английски език;
- Технически грамотна личност !!!!
- Опит на сходна позиция в електронен магазин е от огромно предимсво;
- Отлични умения за работа с MS Office-пакет;
- Опит в работа с платформи за електронна търговия и опит в работа със складови програми е препоръчителен;
- Аналитичност и умения за изготвяне на справки;
- Отговорност и конфиденциалност;

Отговорности

- Комуникация с потребители;
- Приемане и изпълнение на поръчки от уеб сайт;
- Отговаряне на запитвания през сайта (през формата за обратна връзка и чат - форма);
- Потвърждаване на поръчки и комуникация с куриери;
- Следене на плащания и за цялостното финализиране на дадена поръчка;
- Проследяване на отказаните и ревизия на върнатите поръчки;
- Приемане и обработка на рекламации;
- Редактиране на информацията към продуктите в сайта;

Бургас / Бургаска

Заплата

Отлична