СЧЕТОВОДИТЕЛ

  •   СЧЕТОВОДИТЕЛ

10-09-2020

Описание и изисквания

Изисквания

- Завършено висше икономическо образование, с предимство специалност "Счетоводство и контрол".
- Професионален опит в счетоводна къща или на подобна позиция
- Много добра компютърна грамотност – MS Office;
- Умение за работа със специализирана счетоводна програма - Microinvest Delta Pro
- Познания по НСС, МСС, ЗДДС, ЗКПО, ЗДДФЛ и др.
- Добра комуникация;
- Организираност, прецизност и перфекционизъм в работата си;

Отговорности

- Ежемесечно събиране на документи от клиенти;
- Обработване първични счетоводни документи;
- Подаване на ДДС декларации;
- Начисляване на заплати и изготвяне на ведомости за заплати;
- Изчисляване на осигуровки и данъци;
- Подаване на декларация образец 1 и образец 6;
- Изготвяне и нареждане на платежни в електронно банкиране, на хартия или в електронен вариант;
- Анализиране на вземания и задължения;
- Следене на задължения към държавни институции;
- Изготвя периодични справки и отчети;
- Водене на проверки и ревизии;
- Водене на кореспонденция с клиенти;
- Изчисляване на финансов резултат за даден отчетен период;
- Изготвяне и подаване на документи във връзка с годишно счетоводно приключван.

Бургас / Бургаска

Заплата

1500 лева бруто