Работници за производствено предприятия в Аугсбург,Германия

  •   Работници за производствено предприятия в Аугсбург,Германия

29-04-2021

Описание и изисквания

Изисквания

Да сте съвестна и отговорна личност

Да сте работили в предходна месторабота в производствени предприятия е сериозно предимство

Да притежавате компютърна грамотност

Владeенето на турски език е сериозно предимство!!!

Отговорности

Целогодишна работа в производствено предприятие - произвеждат се елементи за работа в строителството

Осигурена квартира от работодателя,настаняване в самостоятелна стая

Осигурено работно облекло по фирмени стандарти

РЗ -8,50 евро/ час ; минимална работна заплата 1800 евро/месец

Бургас / Бургаска

Заплата

8.50 ЕВРО/ЧАС