ПРОЕКТАНТ - КОНСТРУКТОР

  •   ПРОЕКТАНТ - КОНСТРУКТОР

24-08-2020

Описание и изисквания

Изисквания

• Висше техническо образование;
• Позицията е подходяща и за кандидати без предишен опит на длъжността, които имат нужда от придобиване на стаж;
• Опит с програма Allplan;
• Аналитично мислене и нагласа за търсене на решения;
• Шофьорска книжка - кат.В;
• Работа в екип;
• Позитивна нагласа и желание за придобиване на нови знания и умения;

Отговорности

• Изготвяне на част Конструктивна - планове и цялостна документация за разрешително за строеж
• Представя в срок и в пълен обем необходимата техническа и технологична документация за стартиране на проекта
• Проверява готовите разработки, преди да се предадат за производство и потвърждава съответствието за техническо равнище, спазване на стандартите, качеството и производствена изпълнимост на разработените от него технологично-конструктивни разработки;
• Осъществява активна комуникация с другите отдели – Производство, Продажби, Качествен контрол, Доставки, във връзка с възникнали въпроси, затруднения или промени в технологичната последователност и документация за всеки проект;

Бургас / Бургаска

Заплата

Отлично възнаграждение