ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ/КА бяла техника

  •   ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ/КА бяла техника

14-10-2019

Описание и изисквания

Изисквания

- Задължително изискване е да имате опит в директните продажби на бяла техника;
- Добро образование;
- Комуникативна и изключително амбициозна личност;
- Активност за работа и обучение;
- Търговски усет;
- Представителен външен вид и добра езикова култура;

Отговорности

- Професионално, приветливо и вежливо обслужване на клиентите ни;
- Определяне целта на посещението на клиента;
- Представяне убедително качествата на продуктите;
- Демонстриране на възможностите на продуктите в подкрепа на информацията, която предоставяте на клиентите;
- Предлагане на компетентно мнение по отношение на други продукти;

Бургас / Бургаска

Заплата

1100 - 1400 лева нето