Пазач за частен дом с настаняване в Равда

  •   Пазач за частен дом с настаняване в Равда

13-10-2021

Описание и изисквания

Изисквания

- Опит като охранител или пазач в частен дом;
- Ако сте бивш военен служител е сериозно предимство;
- Наблюдателност и съобразителност;
- Отговорен, стриктен, енергичен човек;
- Чисто съдебно минало;

Отговорности

  • Наблюдение и охраняване на обекта;
    - Контролиране на движението в обекта;
    - Недопускане на кражби и злоупотреби в/около обекта.

  • Работодателят предлага:

    -Настаняване в самостоятелна и отлично оборудвана и обзаведена къща на територията на обекта със всички удобства: телевизия, интернет;
    -Започване на работа от 1 Ноември 2021 година. Продължителност на заетостта: до м. Април 2022 година;
    - ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА НЕ СЕ ПРЕДЛАГА ПОЧИВЕН ДЕН;
    - РЗ -1000 нето лева / месец;

Бургас / Бургаска

Заплата

1000 лева