Охрана/портиер

  •   Охрана/портиер

31-01-2024

Описание и изисквания

Изисквания

За наш клиент, фирма с Търговска дейност с обект платен паркинг, търсим да назначим отговорни служители на позиция " Портиер/охрана ".

• Опит като охранител на стационарен обект
• Умения за овладяване на конфликтни ситуации;
• Комуникативност, постоянство и инициативност при изпълнение на служебните задължения
• Добра обща култура и поведение
• Изпълнение на служебните си задължения с фирмено работно облекло
• Средно образование
• Чисто съдебно минало
• Умение за работа в екип

Отговорности

• Контрол на достъпа на пешеходци и превозни средства;
• Следи за реда в целия обект (освен за залата за видеонаблюдение);
• Реакция на аларми, в следствие на бедствия или безредици и осъществяване на контакти с началниците, полицаите и пожарникарите, в случай на необходимост;
• Спазване на постановления, разпореждания, заповеди и други вътрешнофирмени документи, касаещи пропускателния режим на фирмата;
• Познаване на работните графици и следене на спазването им.

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:

• Отлично стартово заплащане – 1000 лева нето( 1300 лв. брутно възнаграждение)
• Фирмено обучение
• Работно време – на график – дневна, нощна (два дена се работи, два дена се почива)
• Работно обкелко – летни и зимни(пълен комплект)
• Приятна работна среда с нормални условия за комфортна работа

Бургас / Бургаска

Заплата

1000лв НЕТО