Организатор производство

  •   Организатор производство

09-01-2020

Описание и изисквания

Изисквания

- Завършено техническо образование в хранително-вкусовата промишленост е от голямо предимство;
- Умение за ръководене на голям екип от служители; добър организатор
- Комуникативен, отговорен и с много добре развити лидерски умения;
- Опит на подобна позиция е желателен, но не е задължителен.

Отговорности

- Организиране и следене на цялостния производствен процес;
- Контрол на хигиената;
- Работа с прилежаща документация;
- Създаване на работни графици на служителите.
- Въвеждащо обучение;
- Осигурена храна два пъти на ден;
- Поемане на пътните разходи;
- Работно време - от Понеделник до Петък; Събота и Неделя са неработни дни;
- Стартова работна заплата по време на обучителния период - 1160 лева бруто; след обучителния период - 1800 лева бруто + бонуси.
- Допълнителна 13-та заплата;
- Реални осигуровки;
- ТД: СО

Месторабота

Айтос / Бургаска

Заплата

1160 - 2000 лева бруто