ОПЕРАТОР ПОТОЧНА ЛИНИЯ ПРОИЗВОДСТВО ЗА ГРАД ПЛОВДИВ

  •   ОПЕРАТОР ПОТОЧНА ЛИНИЯ ПРОИЗВОДСТВО ЗА ГРАД ПЛОВДИВ

14-09-2021

Описание и изисквания

Изисквания

Голяма фирма-производител на различни сладкарски изделия ( бисквити,кейкове,мъфини,бутер сладкиши) за местен пазар и за износ в цял свят,поради значително увеличаване обема на работа търси за свето производство ОПЕРАТОР ПОТОЧНА ЛИНИЯ .

ДА ИМАТЕ ВЪЗМОЖНОСТ ДА ЗАПОЧНЕТЕ РАБОТА В КРАТКИ СРОКОВЕ!!!
Средно Образование е предимство;
Да имате навършени 18 години;
Да сте съвестна и отговорна личност;
Да имате нагласа за дългосрочна заетост;

Отговорности

Осигурен транспорт за кандидати от град Пловдив ;

Служебният транспорт за град Пловдив минава през главни спирки :
Площад Шахбазян
Водна палата
Панаира
Брезовско шосе

Въвеждащо фирмено обучение ;
Работа в голяма и утвърдена компания;
ОСИГУРЕН СЛУЖЕБЕН ТРАНСПОРТ!!!!;
Възможност да работите с Ваши близки и приятели;
Нормирано работно време на смени от Понеделник до Петък : от 07,00 до 16,00 и от 16,00 до 24,00 часа;
РЗ-от 4,50 нето лева / час ;Средна РЗ - 850 лева;
Допълнително заплащане при изработени допълнителни часове;
Допълнителни ежемесечно бонуси ;
Осигурени храна и напитки по време на работа ;

Месторабота

Пловдив / Бургаска

Заплата

от 800 до 1000