Монтажник на отоплителни, вентилационни и санитарни инсталации за Германия

  •   Монтажник на отоплителни, вентилационни и санитарни инсталации за Германия

13-10-2021

Описание и изисквания

Изисквания

• Завършено професионално образование като Механик на оборудване (монтажник на отоплителни, вентилационни и санитарни инсталации (м/ж/д)
• Познаване на актуалните инсталационни системи
• Добър поддържан външен вид при работа
• Спазване на правилата за безопасна работа
• Готовност за пътуване. Работи се в района Байерн, Баден Вюртемберг, Хесен
• Владеене на немски език- минимум на ниво А2
• Шофьорска книжка клас B и личен автомобил са предимство

Отговорности

• Монтаж и поддръжканаотоплителни, вентилационни и санитарни инсталации
• Монтаж и демонтаж на санитарни съоръжения и канализация
• Монтаж на канализационни и водопроводни тръби по технически чертеж
• Монтаж и демонтаж на системи за захранване и изхвърляне
• Опитът в работата с газ и нефт е предимство

Бургас / Бургаска

Заплата

2600-2850 € нето/месец