КАМЕРИЕРКА В КЪЩА ЗА ГОСТИ В АВСТРИЯ

  •   КАМЕРИЕРКА В КЪЩА ЗА ГОСТИ В АВСТРИЯ

11-05-2022

Описание и изисквания

Изисквания

Възможност за започване на работа от м. Май 2022 година;
Притежание на Средно Образование;
Опит като ”Камериерка” в хотел - минимум 2 сезона;
Сериозна и отговорна личност;

Отговорности

Отговорности:

Почистване на стаите в хотела и общите части към него;
Пране и Гладене;
При липса на резервации се помага в кухнята;

Работодателите предлагат:

Въведение и обучение спрямо фирмените изисквания и стандарти;
Работа при изключително коректно ръководство;
Постоянен ТД, СО спрямо австрийското законодателство;
Настаняване в хотела в САМОСТОЯТЕЛНА СТАЯ;
Осигурени ТРИ ХРАНЕНИЯ ДНЕВНО + кафе, вода и напитки !!!
6-дневна работна седмица;
РЗ- 1500 нето евро;

Бургас / Бургаска

Заплата

1500 нето евро