ЗАВАРЧИЦИ НА ТРЪБИ ЗА БЕЛГИЯ

  •   ЗАВАРЧИЦИ НА ТРЪБИ ЗА БЕЛГИЯ

14-09-2021

Описание и изисквания

Изисквания

1. Образование: Средно ;

2.Притежание на правоспособност по заваряване ;

3. Трудов опит: 3г. опит по специалността

4. Умения за работа с ръчни и електроинструменти

5. Техническа грамотност, работливост и енергичност, изпълнителност, умения за работа в екип, внимание и прецизност

6.ВЛАДЕЕНЕ НА НЕМСКИ / АНГЛИЙСКИ / ТУРСКИ или друг език на много добро работно ниво

Отговорности

1.Извършва заваряване с нетопящ се волфрамов електрод в инертна газова среда

2.Разчита работни чертежи на необходимите детайли

3.Поддържа в изправност работните инструменти

4.Спазва правилата, гарантиращи безопасност при работа

5. Изпълнява и други задачи, неспецифични за длъжността, съобразно квалификацията си и изискванията за безопасност

Бургас / Бургаска

Заплата

От 16 до 19 нето евро/час