ЕКСПЕРТ СИСТЕМИ ЗА СИГУРНОСТ

  •   ЕКСПЕРТ СИСТЕМИ ЗА СИГУРНОСТ

13-08-2020

Описание и изисквания

Изисквания

- Завършено средно или висше техническо образование;
- Опит и отлични технически умения със системите за сигурност - пожароизвестяване, пожарогасене и др.;
- Умения за мотивиране и управляване на екип;
- Отлична компютърна грамотност;
- Владеене на английски език;
- Отговорно отношение към работата, умения за работа в екип;
- Шофьорска книжка - кат Б.

Отговорности

- Участва активно в организационната дейност и контактите с клиенти
- Организира и следи за качественото изпълнение на монтажни работи в съответствие с проектираното в техническата документация;
- Участва в оптимизирането на техническите решения, програмиране и пускане в експлоатация на системите - пожароизвестяване, пожарогасене и др.;
- Поддържа, анализира и отстранява функционални проблеми, възникнали при експлоатирането на съответните системи;
- Изготвя техническа документация и дава указания за работата със системите за сигурност;
- Отговаря за изпълнението на проекти в определения бюджет, срок и с необходимото качество;

Бургас / Бургаска

Заплата

Отлично възнаграждение