ГОТВАЧ ЗА РЕСТОРАНТ СВОБОДНА КОНСУМАЦИЯ В АВСТРИЯ

  •   ГОТВАЧ ЗА РЕСТОРАНТ СВОБОДНА КОНСУМАЦИЯ В АВСТРИЯ

11-05-2022

Описание и изисквания

Изисквания

Да имате възможност да започнете работа от краят на м. Май;
Да притежавате опит като ”Готвач” - 5 години;
Да имате желание за дългосрочна заетост;
Съвестна, изпълнителна и отговорна личност;
Да притежавате средно образование - Техникум по Обществено Хранене;
Чисто съдебно минало!

Отговорности

Отговорности:
Приготвяне на заготовки;
Приготвяне на ястия по менюто на ресторанта от европейската кухня ( немски шницели,мешени скари,кордон блю и др);

Работодателят предлага:
Въвеждащо фирмено обучение;
Постоянна и целогодишна заетост;
Настаняване в хотела, където е и работното място в двойна стая;
Осигурени храна и напитки;
ТД, СО спрямо австрийското законодателство;
РВ- 6 дневвна работна седмица, от 10,00 до 14,00 часа и от 16,30 до 22,00 часа;
РЗ - 1600 евро нето месец ;

Бургас / Бургаска

Заплата

1600 НЕТО ЕВРО