ГЛАВЕН ГОТВАЧ

  •   ГЛАВЕН ГОТВАЧ

17-12-2018

Описание и изисквания

Изисквания

- Професионален опит - минимум 5 години;
- Организирана, отговорна и ориентирана към резултати личност, със силни умения за
организиране, мотивиране и управление на хора;
- Умение за работа в екип;

Отговорности

-Организира и контролира работата в кухнята;
-Изготвя менютата с технологични работни карти и рецепти за блок маса и ал а карт-а;
-Организира обучение и презентация на ястията от блок масата и а ла кaртно меню на персонала в кухнята;
-Отговаря за качеството на храната на блок масата и одобрената подредба;
-Отговаря за качеството и стандартизирането на а ла катното меню;
-Грижа и контролиране на хигиената, чистотата и подредеността в кухненския блок ;
-Участва в създаване и спазването на стандартите на отдела;
-Контролиране на спазването на изискванията по HACCP, инструкциите и стандартите за работата в кухнята;
- Изготвяне на графика на работния процес на кухненския персонал и попълва присъствени форми на отдела си;
-Осъществява постоянна взаимовръзка с Кост контролера, относно доставките на хранителни продукти;
-Осъществява постоянна взаимовръзка с FB мениджър, относно основната дейноста на двата отдела / кухня и търговска зала;

Бургас / Бургаска

Заплата

2500-3000 лева нето